O nás

Kdo jsme

Jsme mladá ambiciózní firma využívající plně moderního digitálního přístupu k zákazníkovi, který je doplněn v případě potřeby kvalifikovaným sommeliérským zázemím a individuálním servisem.

Velmi si vážíme vzdělání a zkušeností členů našeho týmu v oboru. Prodej a prezentace vína je samozřejmě dominantní aktivitou firmy, ale také odborné semináře, výuka a podpora studentů v oboru vinařství/vinohradnictví , prezentace mladých nezávislých moravských vinařů patří mezi stěžejní úkoly firmy Simply Wines s.r.o..

Našim zákazníky jsou lidé, kteří se chtějí o vínu, jeho původu, produkci, charakteristice, vinné a gastronomické kultuře dozvědět o něco více, než je běžný standard.

Postupně zaplňujeme portfolio firmy spektrem toho nejlepšího z Moravy a významných evropských regionů.

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat a my vám můžeme pomoci s výběrem vína dle vašich představ.


Kontakty:

Sídlo firmy: Španělská 759/4, 120 00 Praha 2
Tel prodej: +420 770 621 977
Mail: info@simplywines.cz
Objednávky: objednavky@simplywines.cz
Sommeliérský servis: patrik@simplywines.cz
Sklad firmy: Pod Třešňovkou 234, 156 00 Praha 5 – Zbraslav
Logistika: +420 725 157 810

Představení týmu:

Kamil Gruncl

Kamil Gruncl

S vínem pracuje téměř celý profesní život. 20 let se věnuje výběru a dovozu vín z celého světa. Osobně navštívil všechny hlavní vinařské regiony v Evropě a některé i mimo ní. V Simply Wines se stará o kompletní chod firmy – od výběru vín a až po jeho prodej.

Tel: +420 608 236 961
Email: gruncl@simplywines.cz

Ing. Libuše Vrbová

Ing. Libuše Vrbová

Absolvovala magisterské studium na Mendelově univerzitě v Brně, obor Vinohradnictví a vinařství. V současnosti je studentkou navazujícího doktorského studia. Zároveň pracuje jako enolog a sommelier v rodinném vinařství U Vrbů v Hustopečích. Získala řadu prestižních ocenění:

  • Je dvojnásobnou mistryní České republiky v sekání sektů
  • 1. místo ze souteže Sommelier Moravy 2019
  • 2. místo Sommelier ČR Bohemia sekt Trophée 2019

Je držitelkou certifikátu pro senzorickou analýzu vína podle ČSN ISO 8586-2. Dvakrát absolvovala pracovní stáž ve vinařství v Jihoafrické republice. V Simply Wines je garantem výběru a kvality sortimentu moravských vín.

Email: libuse@uvrbu.cz

Richard Bergmann

Richard Bergmann

Dlouholeté zkušenosti se světem vín získal při svém působení ve vedení společnosti dovážející Italská vína. V Simply Wines má na starosti kompletní zákaznický servis.

Tel: +420 725 157 810
Email: bergmann@simplywines.cz

Patrik Wagner

Patrik Wagner

Víno je jeho srdeční záležitost – práce s ním pro něj není jenom práce, ale hlavně každodenní radost. Své současné znalosti a zkušenosti získal téměř 20 letou prací s vínem, je také „certifikovaným sommelierem“. V Simply Wines se stará o výběr vín, stejně jako o gastronomické a firemní zákazníky.

Tel: +420 773 121 113
Email: patrik@simplywines.cz

Radek Malý

Radek Malý

S vínem je spojeno posledních téměř 20 let jeho pracovní činnosti. Zajímá se o detaily jak regionů, ze kterých víno pochází, tak o postupy výroby. A protože jeho kořeny jsou v gastronomii, jeho oblíbenou disciplínou je párování jídla a vína.

V Simply Wines se stará o výběr vín, stejně jako o gastronomické a firemní zákazníky – převážně v Praze a okolí.

Tel: +420 776 206 409
Email: radek@simplywines.cz

Richard Čížek

Richard Čížek

Bez tohoto “chlapíka” si neumíme náš život v Simply Wines už ani představit. Je duší našeho skladu – každá lahev, než se dostane k zákazníkům, projde jeho rukama. Stará se o víno od příchodu do skladu až po jeho dodání zákazníkům.

Tel: +420 774 211 951
Email: richard@simplywines.cz

Jurij Formánek

Jurij Formánek

Až do příchodu do našeho teamu o víně příliš nepřemýšlel. Téměř 2 dekády strávil povídáním si o prémiových destilátech. Prostředí obchodu s alkoholem mu tedy není cizí a tak už je jen na nás, abych mu předali co nejvíce informací.

V Simply Wines se stará gastronomické a firemní zákazníky ve Východních Čechách.

Tel: +420 771 265 832
Email: formanek@simplywines.cz