Domaine Perraud

Bourgogne
Domaine Perraud
Domaine Perraud

Vína z vinařství Domaine Perraud

O vinařství Domaine Perraud

Vinařství Domaine Perraud je rodinná vinařská firma se sídlem v malebné oblasti Mâconnais, ve vesnici La-Roche-Vineuse, v srdci Burgundska. Od svého založení má dlouhou historii produkce vynikajících vín, která odrážejí jedinečný terroir této oblasti. V roce 2005 si Jean-Christophe splnil svůj dětský sen vytvořením vinařství na vlastních vinicích, které jsou v rodinné správě po čtyři generace. 

Na vinicích Domaine Perraud najdeme vysázené odrůdy Chardonnay, Aligoté, Pinot Noir a Gamay, kvalitní péče o vinice a šetrné zpracování hroznů jsou základem pro vytváření vyvážených a kvalitních vín.

Domaine Perraud je zároveň zapojeno do udržitelného zemědělství, dbá na minimalizaci chemických zásahů a respektuje biodiverzitu v oblasti vinic. Tento přístup se odráží v jejich vínech, která mají čistou a autentickou chuť, zachycující charakteristické vlastnosti půdy a klimatu.

Domaine Perraud si udržuje pevné místo ve světě vína díky své vášni pro vinařství, tradici a úctě k přírodě. Jejich vína jsou skutečným vyjádřením bohatství a kvality, které Burgundsko milovníkům vína nabízí.